rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
340 000 zł 34 m2 10 068 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1930
M-87765-5 | 2026-01-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1930

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w Brwinowie, w doskonałej lokalizacji w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
549 000 zł 41 m2 13 439 zł/m2

2 pokoje 40,85 m² | Ursus |

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1973
M-86701-4 | 2026-05-20 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1973

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 40,85 m Warszawa Ursus | idealne pod inwestycję | cena do negocjacji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
335 000 zł 43 m2 7 791 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 2/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2015
M-18281-0 | 2015-10-21 rozwiń opis
  • Piętro: 2/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2015

Nowe mieszkanie 2-pokojowe, oddane do użytku w 2015 r. , nie zamieszkałe, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Umeblowane pokoje, zabudowana w pełni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
210 000 zł 38 m2 5 526 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2011
M-32672-7 | 2015-10-21 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2011

Bardzo dobra lokalizacja miasta. Słoneczne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku pobudowanym w 2010 r. Powierzchnia samego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
447 000 zł 91 m2 4 896 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999
M-31547-7 | 2015-10-21 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999

Oferta mieszkania na II piętrze zamkniętego osiedla strzeżonego . Lokal o pow. 91,3m2 ,4 pokoje w tym duży salon i sypialnia z wyjściem na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
380 000 zł 91 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1996
M-7583-15 | 2015-10-21 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1996

Zadbane mieszkanie o powierzchni 91m2 składające się z salonu z kominkiem, dwóch sypialni, łazienki z dużą wanną, przedpokoju i małej powierzchni...

kontakt zobacz ofertę