rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
760 000 zł 45 m2 16 803 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-90722-12 | 2026-03-02 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,23 m, położone na ładnym, zagospodarowanym osiedlu w Otwocku. Usytuowane na parterze w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
458 000 zł 45 m2 10 137 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 3/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1957
M-19327-0 | 2015-11-10 rozwiń opis
  • Piętro: 3/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1957

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,18m2 przy ul. Ogrodowej. Bardzo dobra lokalizacja przy al. Solidarności i al. Jana Pawła II (Kino Femina)....

kontakt zobacz ofertę