rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
469 000 zł 47 m2 10 043 zł/m2

Jasne, 2- pokojowe mieszkanie

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
M-92825-6 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
525 000 zł 82 m2 6 402 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2011
M-18729-5 | 2015-11-24 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2011

Bardzo ładne mieszkanie o pow. 82 m2 usytuowane w nowym budynku wielorodzinnym w centrum Milanówka. Wygodny rozkład pomieszczeń: przestronny salon...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
390 000 zł 134 m2 2 900 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2015
M-33019-7 | 2015-11-24 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2015

Do sprzedaży mieszkanie na piętrze w budynku cztero-lokalowym w stanie deweloperskim w Markach o powierzchni 134. 48m2 w cenie 390tys. zł....

kontakt zobacz ofertę