rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
745 000 zł 55 m2 13 660 zł/m2

Nowa inwestycja w Brwinowie !

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2026
M-88940-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2026

Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie - Piękne mieszkanie 3 pokojowe z strychem własnym 13,25m2 oraz balkonem 5,36m2 Możliwy zakup miejsca w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-89025-5 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
170 000 zł 38 m2 4 474 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-20627-0 | 2015-12-15 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie dwupokojowe w niskim bloku. Bardzo dobra lokalizacja , blisko połączeń WKD. Mieszkanie wymaga odnowienia. Podłogi do cyklinowania....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
330 000 zł 48 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-9053-15 | 2015-12-15 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie o powierzchni 48m2 w Konstancinie Jeziorna . Doskonała lokalizacja, kameralne osiedle, ogrodzone z ochroną. Mieszkanie 2 pokojowe z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
255 000 zł 62 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1995
M-9062-15 | 2015-12-15 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1995

OKAZJA - REWELACYJNA CENA!!!! Ustawne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 zlokalizowane na kameralnym osiedlu w Konstancinie-Jeziornej z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
240 000 zł 55 m2 4 380 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2005
M-20796-12 | 2015-12-15 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2005

MIESZKANIE DO ZAMIESZKANIA BEZ NAKŁADÓW FINANSOWYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do komunikacji autobusowej 450 m!! Kuchnia wyposażona...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer
460 000 zł 86 m2 5 349 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2002
M-20980-12 | 2015-12-15 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2002

Mieszkanie bezczynszowe, dwupoziomowe, rozkładowe, położone na drugim piętrze i poddaszu. Posiada 86 m2 powierzchni użytkowej, a całkowitej 128...

kontakt zobacz ofertę