rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
530 000 zł 40 m2 13 250 zł/m2

Mieszkanie2-pokojowe.

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018
M-88905-5 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie. Powierzchnia 40 m2, na którą składa się: -...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Karczew
560 000 zł 60 m2 9 333 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-90833-12 | 2026-04-30 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią Karczew, os. Ługi NAJWIĘKSZE ATUTY: Funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje i osobna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer
980 000 zł 65 m2 15 077 zł/m2

Mieszkanie Stary Anin

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1956
M-85711-12 | 2022-01-17 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1956

MIESZKANIE W ZREWITALIZOWANEJ KAMIENICY I PIĘTRO, MIESZKANIE TRÓJSTRONNE, DUŻY ZAMKNIĘTY TEREN BUDYNEK: Wybudowany z cegły w 1956 r....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
470 000 zł 58 m2 8 136 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007
M-83919-7 | 2022-01-17 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007

WIDNE, CIEPŁE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM BLISKO PRZYSTANKU MZA. Jeżeli szukasz mieszkania w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym- przyjedź i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
2 052 000 zł 85 m2 24 039 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 9/22
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
M-101193-11 | 2022-01-17 rozwiń opis
  • Piętro: 9/22
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

LUKSUSOWE BIURO W PLATINIUM TOWERS Lokal jest obecnie wynajmowany w cenie 8.500 zł / miesiąc +opłaty (ok. 1250zł) - możliwość zakupu wyłącznie...

kontakt zobacz ofertę