rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
340 000 zł 34 m2 10 068 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1930
M-87765-5 | 2026-01-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1930

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w Brwinowie, w doskonałej lokalizacji w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
848 000 zł 65 m2 12 964 zł/m2

Garaż w cenie!

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-90666-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Ładne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,41 m położone na kameralnym zamkniętym osiedlu w Otwocku, usytuowane na parterze 3...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
255 000 zł 72 m2 3 522 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
M-25233-0 | 2016-05-05 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

Przestrzenne , rozkładowe mieszkanie 3- pokojowe z widną kuchnią i balkonem w doskonałej cenie. Gotowe do zamieszkania. Położone w bardzo...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
258 900 zł 49 m2 5 284 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 7/9
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-25262-0 | 2016-05-05 rozwiń opis
  • Piętro: 7/9
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie 48,13 m2, położone na 7 piętrze w budynku dziewięciopiętrowym. Mieszanie po remoncie , gotowe do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
180 000 zł 48 m2 3 750 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-16570-4 | 2016-05-04 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

OKAZJA CENOWA !!!! 3. 700 zl za m2 - PRZEWIDZIANE DODATKOWE NEGOCJACJE !!! Mieszkanie 2-pokojowe z samodzielną, widną kuchnią i balkonem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Józefów
465 000 zł 79 m2 5 886 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002
M-21545-12 | 2016-05-04 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002

Dwupoziomowe mieszkanie na terenie zamkniętego osiedla w cichej i spokojnej okolicy. Poziom pierwszy - pokój dzienny z wyjściem na duży...

kontakt zobacz ofertę