rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-88765-5 | 2026-04-17 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
270 000 zł 63 m2 4 286 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2016
M-34445-7 | 2016-05-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2016

OFERTA OBJĘTA PROGRAMEM 0 % PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO 3 POKOJE BEZCZYNSZOWE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM i OGRÓDKIEM Nowa inwestycja sprawdzonego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
399 000 zł 63 m2 6 384 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015
M-34429-7 | 2016-05-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015

Do sprzedaży nowe mieszkanie 62,5 m2, w Kobyłce, w cenie 399 tys. zł. Jest to nowe mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania, dotąd...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
300 000 zł 72 m2 4 187 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
M-34427-7 | 2016-05-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

OFERTA OBJĘTA PROGRAMEM 0 % PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO 4 POKOJE BEZCZYNSZOWE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM Mieszkanie bezczynszowe z poddaszem GRATIS....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
349 000 zł 54 m2 6 426 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 7/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1974
M-25932-0 | 2016-05-20 rozwiń opis
  • Piętro: 7/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1974

DOBRA CENA - ZACHĘCAM DO OBEJRZENIA !!! Trzy pokojowe, rozkładowe mieszkanie przy ulicy Krępowieckiego, o łącznej powierzchni użytkowej 54,31...

kontakt zobacz ofertę