rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
695 000 zł 50 m2 13 990 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-90667-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,21 m, położone na ładnym, starannie zagospodarowanym osiedlu "Park Hallera" w Otwocku....

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
250 000 zł 42 m2 5 910 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1979
M-27891-0 | 2016-07-21 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1979

MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA! W PEŁNI UMEBLOWANE! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,3 m2 - znajdujące się na II...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
180 000 zł 42 m2 4 255 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1979
M-25745-0 | 2017-04-28 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1979

Mieszkanie w Legionowie w sąsiedztwie miejskiego targowiska! Do własnej aranżacji! Dwupokojowe mieszkanie z odrębną kuchnią o łącznej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
137 000 zł 29 m2 4 724 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2006
M-34911-7 | 2016-07-21 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2006

KAWALERKA NA ZAMKNIĘTYM I STRZEŻONYM OSIEDLU Bardzo dobra lokalizacja- w pobliżu przystanek MZA- bezpośredni i dogodny dojazd...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
379 000 zł 62 m2 6 102 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-34762-7 | 2016-07-21 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

MIESZKANIE NA POGRANICZU BIAŁOŁĘKI I MAREK Nieruchomość usytuowana na II piętrze III piętrowego bloku. Salon z wyjściem na duży balkon...

kontakt zobacz ofertę