rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
848 000 zł 65 m2 12 964 zł/m2

Garaż w cenie!

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-90666-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Ładne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,41 m położone na kameralnym zamkniętym osiedlu w Otwocku, usytuowane na parterze 3...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
320 000 zł 64 m2 4 979 zł/m2

Inwestuj w kamienicę

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920
M-88953-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920

Lokal stanowiący odrębną własność z ułamkowym udziałem w gruncie o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią przynależną strychu wynikającą z KW...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
400 000 zł 70 m2 5 755 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1901
M-19019-5 | 2016-08-10 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1901

Mieszkanie w kamienicy z udziałem w gruncie, położone w budynku dwulokalowym. Lokal stanowi odrębną wlasność z księgą wieczystą. Położone jest na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
220 000 zł 42 m2 5 238 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
M-10805-16 | 2016-08-09 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Dwupokojowe mieszkanie kilka minut od Centrum Legionowa! Piwnica 6 m2 w cenie! Ładnie oświetlone, 42-metrowe mieszkanie na 2 z 4 pięter w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
140 000 zł 29 m2 4 844 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2002
M-22042-0 | 2017-03-05 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2002

PRZYTULNE MIESZKANIE NA PODDASZU Do sprzedania mieszkanie na III piętrze ( poddaszu) w III piętrowym bloku z 2002 r. . Mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
590 000 zł 71 m2 8 345 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 4/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2003
M-28527-0 | 2016-08-09 rozwiń opis
  • Piętro: 4/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2003

TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE W WYŚMIENITEJ LOKALIZACJI NA WOLI Jednostronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,7 m2, 4 piętro w 10-piętrowym...

kontakt zobacz ofertę