rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
320 000 zł 64 m2 4 979 zł/m2

Inwestuj w kamienicę

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920
M-88953-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920

Lokal stanowiący odrębną własność z ułamkowym udziałem w gruncie o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią przynależną strychu wynikającą z KW...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
578 000 zł 55 m2 10 509 zł/m2

3 pokoje | 55 m² | I piętro

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-86620-4 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

3-pokojowe mieszkanie 55 m | I piętro | Osiedle Parkowa | Pruszków Wyjątkowa oferta komfortowego, jasnego mieszkania o powierzchni 55 m,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
310 000 zł 54 m2 5 741 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000
M-35089-7 | 2016-08-10 rozwiń opis
  • Piętro: 1/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000

WYREMONTOWANE MIESZKANIE W ZĄBKACH Efektownie wykończone 3 -pokojowe z widną kuchnią i widokiem na las. W obszernym holu przewidziano...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
159 000 zł 46 m2 3 457 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-28793-0 | 2016-08-10 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie z balkonem na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Nieruchomość po remoncie generalnym z piękną, drewnianą podłogą. W mieszkaniu dwa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
255 000 zł 56 m2 4 554 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 2/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1978
M-28646-0 | 2016-08-10 rozwiń opis
  • Piętro: 2/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1978

SŁONECZNE , WYGODNE MIESZKANIE Z FUNKCJONALNYM UKŁADEM POMIESZCZEŃ Trzy-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w wieżowcu ( blok z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
299 999 zł 55 m2 5 435 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2005
M-28552-0 | 2016-08-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2005

MIESZKANIE W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI, BLISKO PKP Mieszkanie na zamkniętym osiedlu Orla w Ząbkach. Lokalizacja sprawia, że w zasięgu...

kontakt zobacz ofertę