rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
632 000 zł 60 m2 10 498 zł/m2

3 pokoje 60 m² | Balkon |

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981
M-86671-4 | 2026-05-04 rozwiń opis
  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Piastowie idealne do własnej aranżacji Szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie po...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
580 000 zł 44 m2 13 182 zł/m2

Komfortowe 2 pokoje z basenem

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001
M-86672-4 | 2026-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m, położone na szóstym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku z 2001 roku....

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
355 000 zł 61 m2 5 827 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 1/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2009
M-10693-16 | 2018-03-29 rozwiń opis
  • Piętro: 1/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2009

Fantastycznie zlokalizowane mieszkanie z pięknym widokiem na SOSNOWY ZAKĄTEK! Stan developerski! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,93 m2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
167 000 zł 34 m2 4 985 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2005
M-11039-16 | 2018-03-02 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2005

Kawalerka z możliwością wydzielenia dwóch pokoi - ciche osiedle Bukowy Dworek! Balkon 8 m2! Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
239 000 zł 44 m2 5 412 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006
M-10849-16 | 2017-05-01 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006

Niezwykle przytulne mieszkanie na najlepiej usytuowanym osiedlu w Jabłonnie! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,16 m2 znajduje się na 1 z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
274 000 zł 49 m2 5 558 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2003
M-30429-0 | 2016-10-06 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2003

PRZYTULNE MIESZKANIE W PODWARSZAWSKICH ZĄBKACH Dwupokojowe mieszkanie na parterze 2003 roku. Dużym atutem tego mieszkania jest przestronny...

kontakt zobacz ofertę