rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
530 000 zł 40 m2 13 250 zł/m2

Mieszkanie2-pokojowe.

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018
M-88905-5 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie. Powierzchnia 40 m2, na którą składa się: -...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków Malichy
781 000 zł 71 m2 11 000 zł/m2

PARTER , OGRÓD I WYGODA !!!

Malichy, Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-85931-4 | 2025-09-11 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem w spokojnej dzielnicy Tworki. To funkcjonalny, dwustronny apartament z dwoma balkonami, z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
230 000 zł 47 m2 4 894 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 5/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-31272-0 | 2016-10-27 rozwiń opis
  • Piętro: 5/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

DOSKONAŁA LOKALIZACJA - PRZYTULNE - SŁONECZNE - WYGODNIE ROZPLANOWANE Oferujemy położone w ścisłym centrum Pruszkowa 3-pokojowe mieszkanie w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
239 000 zł 44 m2 5 432 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-29664-0 | 2016-10-27 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA - WYGODNE 2. PIĘTRO - IDEALNY STAN LOKALU Przestronne, wygodnie rozplanowane mieszkanie z salonem, dwoma sypialniami...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
270 750 zł 54 m2 5 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2016
M-19095-5 | 2016-10-27 rozwiń opis
  • Piętro: 1/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2016

Do sprzedania nowe dwu pokojowe mieszkania o pow. 54,15 m2 i balkonem ( 9,55 m2 ) w budynku wielorodzinnym w doskonałej lokalizacji Pruszkowa....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
238 342 zł 45 m2 5 350 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2016
M-19061-5 | 2016-10-27 rozwiń opis
  • Piętro: 1/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2016

Do sprzedania nowe dwu pokojowe mieszkania o pow. 44,55 m2 i balkonem ( 11,60 m2 ) w budynku wielorodzinnym w doskonałej lokalizacji Pruszkowa....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
220 612 zł 40 m2 5 550 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2016
M-19057-5 | 2016-10-27 rozwiń opis
  • Piętro: 1/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2016

Do sprzedania nowe dwu pokojowe mieszkania o pow. 39,75 m2 i balkonem ( 11,15 m2 ) w budynku wielorodzinnym w doskonałej lokalizacji Pruszkowa....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
318 495 zł 62 m2 5 100 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2016
M-19037-5 | 2016-10-27 rozwiń opis
  • Piętro: 3/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2016

Do sprzedania nowe trzy pokojowe mieszkania o pow. 62,45 m2 i balkonem ( 9,8 m2 ) w budynku wielorodzinnym w doskonałej lokalizacji Pruszkowa....

kontakt zobacz ofertę