rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
632 000 zł 60 m2 10 498 zł/m2

3 pokoje 60 m² | Balkon |

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981
M-86671-4 | 2026-05-04 rozwiń opis
  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Piastowie idealne do własnej aranżacji Szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie po...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
578 000 zł 55 m2 10 509 zł/m2

3 pokoje | 55 m² | I piętro

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-86620-4 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

3-pokojowe mieszkanie 55 m | I piętro | Osiedle Parkowa | Pruszków Wyjątkowa oferta komfortowego, jasnego mieszkania o powierzchni 55 m,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
756 000 zł 56 m2 13 493 zł/m2

Świetna lokalizacja MURANÓW

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 3/6
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1955
M-102157-11 | 2022-04-07 rozwiń opis
  • Piętro: 3/6
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1955

Świetna lokalizacja MURANÓW Nieruchomość położona jest w centrum miasta, na Muranowie przy ul. Nowolipki. Miejsce doskonałe dla osób...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
283 000 zł 31 m2 9 159 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 4/11
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1978
M-101126-16 | 2022-04-07 rozwiń opis
  • Piętro: 4/11
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1978

KAWALERKA W CENTRUM LEGIONOWA Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 30,9 m2, składające się z przestronnego pokoju, widnej kuchni, łazienki i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
440 000 zł 36 m2 12 188 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 5/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970
M-102080-11 | 2022-04-07 rozwiń opis
  • Piętro: 5/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970

2 POKOJE W URSUSIE - DOSKONAŁA LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA Mieszkanie o powierzchni 36,10 m2 usytuowane na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1970...

kontakt zobacz ofertę