rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
632 000 zł 60 m2 10 498 zł/m2

3 pokoje 60 m² | Balkon |

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981
M-86671-4 | 2026-05-04 rozwiń opis
  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Piastowie idealne do własnej aranżacji Szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie po...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer
635 000 000 zł 52 m2 12 212 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2005
M-88531-12 | 2023-06-26 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2005

Centrum Międzylesia ulica Żegańska - Mieszkanie 2 pokojowe plus miejsce garażowe ! do wprowadzenia od zaraz Idealne mieszkanie na inwestycję...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Józefów
549 000 zł 52 m2 10 558 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000
M-88535-12 | 2023-06-26 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000

Dwupokojowe mieszkanie na terenie zamkniętego osiedla . Jasne i przestronne mieszkanie : pokój dzienny , sypialnia, kuchnia, WC i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
280 000 zł 37 m2 7 507 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-84807-5 | 2023-06-20 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 37,3 m2 na pierwszym piętrze w bloku znajdującym się w Milanówku. Mieszkanie posiada jeden...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
453 348 zł 46 m2 9 800 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2023
M-84809-5 | 2023-06-20 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2023

Mieszkanie 3- pokojowe w stanie deweloperskim na nowym osiedlu w Milanówku. Pow. 46,26 m2: - salon z aneksem kuchennym 20,61 m2 -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
439 992 zł 45 m2 9 700 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2023
M-84808-5 | 2023-06-20 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2023

Mieszkanie 3- pokojowe w stanie deweloperskim na nowym osiedlu w Milanówku. 1 piętro nowoczesnego budynku w niskiej zabudowie. Pow. 45,36...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
320 000 zł 37 m2 8 649 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1967
M-84803-5 | 2023-06-20 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1967

Zamieszkaj lub zainwestuj w Milanówku ! Przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone na czwartym piętrze w bloku na osiedlu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
295 000 zł 38 m2 7 763 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1973
M-84806-5 | 2023-06-20 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1973

Słoneczne mieszkanie w centrum Milanówka. - 2 pokoje - umeblowana kuchnia - łazienka z kabiną prysznicową - wygodny przedpokój z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
530 000 zł 49 m2 10 847 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018
M-84802-5 | 2023-06-20 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018

Mieszkanie w Milanówku położone w kompleksie czterech nowoczesnych budynków wielorodzinnych na terenie zamkniętego osiedla z ochroną. Lokal składa...

kontakt zobacz ofertę