rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
465 000 zł 94 m2 4 947 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002
M-81209-16 | 2019-01-28 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002

ROZKŁADOWE, PRZESTRZENNE Z POTENCJAŁEM. TYLKO 650m DO STACJI KOLEJKI MIEJSKIEJ LEGIONOWO-PIASKI. 4-pokojowe mieszkanie na nowym, cichym...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-88765-5 | 2026-04-17 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
510 000 zł 57 m2 9 011 zł/m2

ROZKŁADOWE MIESZKANIE W LEGIONOWIE

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 2/7
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1983
M-107499-16 | 2023-08-29 rozwiń opis
  • Piętro: 2/7
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1983

TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE W LEGIONOWIE Do sprzedania mieszkanie w Legionowie o powierzchni 56,6 m2, składające się z trzech niezależnych pokoi,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
425 000 zł 48 m2 8 854 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1976
M-88738-12 | 2023-08-29 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1976

Wyremontuj i zamieszkaj lub wynajmij Przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane na parterze 4- piętrowego bloku, położone na osiedlu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
675 000 zł 36 m2 18 652 zł/m2

2 POKOJE, 3 MINUTY OD PLACU ZAWISZY

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 9/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-107860-16 | 2023-08-25 rozwiń opis
  • Piętro: 9/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Szukasz wymarzonego mieszkania w doskonałej lokalizacji w Warszawie? Mamy dla Ciebie świetną propozycję, która spełni Twoje oczekiwania pod każdym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
384 000 zł 37 m2 10 323 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1967
M-85051-5 | 2023-08-23 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1967

Słoneczne mieszkanie o pow. 37,2 m2 w centrum Milanówka (os. Jedwabnik). - 2 słoneczne pokoje - umeblowana kuchnia z AGD - łazienka z...

kontakt zobacz ofertę