rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
550 000 zł 37 m2 14 865 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938
M-90437-12 | 2025-10-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938

Mieszkanie 37 m w Śródborowie Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m z balkonem 4 m. Lokal położony jest w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
530 000 zł 40 m2 13 250 zł/m2

Mieszkanie2-pokojowe.

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018
M-88905-5 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie. Powierzchnia 40 m2, na którą składa się: -...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
920 000 zł 110 m2 8 364 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 4/5
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 0
M-88865-12 | 2023-11-09 rozwiń opis
  • Piętro: 4/5
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 0

Dwupoziomowe mieszkanie w sercu miasta Otwock. Apartament w centrum miasta z panoramą na miasto. Blok z windą. Poziom pierwszy - widna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
565 000 zł 44 m2 12 841 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1965
M-83847-4 | 2023-11-07 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1965

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, usytuowane w Pruszkowie. Znajduje się na parterze 4-piętrowego budynku z lat...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
670 000 zł 140 m2 4 786 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2022
M-108573-16 | 2023-11-02 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2022

MARKI PUSTELNIK-STRUGA DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM, Z MIEJSCEM PARKINGOWYM I OGRÓDKIEM Oddane do użytkowania. Wejście z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
390 000 zł 30 m2 13 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2008
M-89110-6 | 2023-10-29 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2008

Na sprzedaż trafia mieszkanie w Pruszkowie o powierzchni 30,31m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym na osiedlu zamkniętym. Budynek z...

kontakt zobacz ofertę