rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-88765-5 | 2026-04-17 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
685 000 zł 62 m2 11 041 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007
M-87106-7 | 2024-02-26 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007

Rozkładowe mieszkanie w Ząbkach z miejscem postojowym i komórka lokatorską w garażu. Lokal mieści się na czwartym piętrze - winda od poziomu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Nieporęt
530 000 zł 72 m2 7 361 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Nieporęt

Nieporęt, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001
M-89182-12 | 2024-02-26 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001

WYKOŃCZONE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Mieszkanie na pierwszym piętrze w domu dwu lokalowym.Działka ogrodzona i zagospodarowana. Rozkład : otwarty...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Nieporęt
630 000 zł 88 m2 7 159 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Nieporęt

Nieporęt, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2001
M-89181-12 | 2024-02-26 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2001

PARTER DOMU WOLNOSTOJĄCEGO Mieszkanie 88 m2 położone na parterze domu wolnostojącego z 2001 roku. Rozkładowe 3 pokoje z kuchnią, łazienką i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
485 000 zł 42 m2 11 548 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2017
M-85817-5 | 2024-02-26 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2017

Wygodne mieszkanie o pow. 42 m2 usytuowane na 1 piętrze. - 2 pokoje - urządzona kuchnia z nowym AGD - garderoba - łazienka z prysznicem -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
650 000 zł 62 m2 10 417 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1994
M-86917-7 | 2024-02-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1994

MIESZKANIE Z FUNKCJONALNYM ROZKŁADEM w Zielonce Nieruchomość położona jest w Zielonce na osiedlu wojskowym. Budynek z 1994 roku. Na wygodę...

kontakt zobacz ofertę