rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-88765-5 | 2026-04-17 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
650 000 zł 59 m2 11 102 zł/m2

Mieszkanie z ogrodem

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1934
M-86316-5 | 2024-07-24 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1934

Mieszkanie w kamienicy położonej w najpiękniejszej parkowej części miasta. Budynek posadowiony na dużej, porośniętej starodrzewem działce, na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
615 000 zł 47 m2 13 085 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018
M-89921-6 | 2024-07-23 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018

Ładne mieszkanie 2- pokojowe o pow. 47 m2 na osiedlu EcoMilan w Milanówku. Mieszkanie od strony południowo- wschodniej. - pokój dzienny z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
580 000 zł 65 m2 8 923 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990
M-89299-12 | 2024-07-22 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990

Rozkładowe mieszkanie położone na osiedlu Ługi w Otwocku. Trzy pokoje, widna kuchnia w pełnej zabudowie, duży przedpokój, łazienka, oddzielne...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
621 000 zł 35 m2 17 743 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2023
M-90022-6 | 2024-07-19 rozwiń opis
  • Piętro: 0/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2023

Na sprzedaż nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie. Mieszkania składa się z 2 pokoi: sypialni oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
478 000 zł 45 m2 10 552 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-86297-5 | 2024-07-19 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Promocja! Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Jedwabnik ! Mieszkanie zadbane składające się z 3 pokoi, kuchni ,łazienki (gotowe do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
695 000 zł 51 m2 13 627 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006
M-112793-16 | 2024-07-18 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006

Oferta sprzedaży mieszkania w Jabłonnie Lokalizacja: Jabłonna, powiat Legionowski Opis nieruchomości: Z przyjemnością prezentujemy Państwu...

kontakt zobacz ofertę