rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
414 297 zł 35 m2 11 700 zł/m2

Zainwestuj w mieszkanie w kamienicy!

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1930
M-87252-5 | 2025-05-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1930

Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie "Miasto Ogród". W odległości 400 m znajduję się PKP Milanówek oraz centrum...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
469 000 zł 47 m2 10 043 zł/m2

Jasne, 2- pokojowe mieszkanie

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
M-92825-6 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
235 000 zł 47 m2 5 020 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013
M-3993-16 | 2013-06-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,81 m2 znajdujące się na parterze w 4 piętrowym bloku. Lokal...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
235 000 zł 47 m2 4 955 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013
M-3996-16 | 2013-06-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,43 m2 znajdujące się na parterze w 4 piętrowym bloku. Lokal...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
290 000 zł 58 m2 4 987 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013
M-3998-16 | 2013-06-10 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Widne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,15 m2 znajdujące się na 2 pietrze w 4 piętrowym bloku. Lokal składa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
185 000 zł 35 m2 5 284 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013
M-3991-16 | 2013-06-10 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,01 m2 znajdujące się na 2 pietrze w 4 piętrowym bloku. Lokal...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
160 000 zł 35 m2 4 556 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013
M-3992-16 | 2013-06-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,12 m2 znajdujące się na parterze w 4 piętrowym bloku. Lokal...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
274 000 zł 56 m2 4 907 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013
M-3997-16 | 2013-06-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Widne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,84 m2 znajdujące się na parterze w 4 piętrowym bloku. Lokal składa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
295 000 zł 59 m2 4 985 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013
M-3999-16 | 2013-06-10 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Widne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,18 m2 znajdujące się na 1 pietrze w 4 piętrowym bloku. Lokal składa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
210 000 zł 40 m2 5 250 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1998
M-3990-16 | 2013-06-10 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1998

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w cichej spokojnej cześci Ząbek. Na osiedlu zamkniętym z ochroną i parkingiem pod blokiem. Pokój dzienny...

kontakt zobacz ofertę