rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
578 000 zł 55 m2 10 509 zł/m2

3 pokoje | 55 m² | I piętro

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-86620-4 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

3-pokojowe mieszkanie 55 m | I piętro | Osiedle Parkowa | Pruszków Wyjątkowa oferta komfortowego, jasnego mieszkania o powierzchni 55 m,...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
530 000 zł 40 m2 13 250 zł/m2

Mieszkanie2-pokojowe.

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018
M-88905-5 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie. Powierzchnia 40 m2, na którą składa się: -...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
279 000 zł 53 m2 5 265 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1999
M-24325-7 | 2013-08-28 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1999

Ofertę stanowi 2 pokojowe, 53,4m2 mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w miejscowości Ząbki. W skład opisywanej nieruchomości wchodzą: pokój...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
340 000 zł 69 m2 4 928 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2011
M-4301-16 | 2013-08-27 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2011

Do sprzedania widne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,61m2 na cichym , całodobowo strzeżonym osiedlu z 2011 roku. Mieszkanie jest...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
260 000 zł 74 m2 3 514 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1985
M-24403-7 | 2013-08-27 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1985

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY Do zaoferowania przestronne mieszkanie ok. 74 m2 zlokalizowane w dobrym punkcie...

kontakt zobacz ofertę