rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
530 000 zł 40 m2 13 250 zł/m2

Mieszkanie2-pokojowe.

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018
M-88905-5 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie. Powierzchnia 40 m2, na którą składa się: -...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
195 000 zł 50 m2 3 900 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1987
M-24145-7 | 2013-09-02 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1987

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY Do zaoferowania mieszkanie spółdzielcze własnościowe ok. 50 m2 usytuowane na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
218 000 zł 36 m2 6 056 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-14634-4 | 2013-08-31 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

NOWOŚĆ - SUPER LOKALIZACJA - IDEALNE NA WYNAJEM LUB LOKATĘ !!! Mieszkanie 2-pokojowe z widną kuchnią i dużą, zabudowaną loggią /11 m2/ ,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
250 000 zł 90 m2 2 778 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
M-10213-5 | 2013-08-30 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie bezczynszowe w budynku dwulokalowym z własnym, dużym ogrodem, położone w odległości 5 minut od centrum...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Józefów
450 000 zł 113 m2 3 983 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003
M-15031-12 | 2013-08-30 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003

____UWAGA OKAZJA____Bardzo atrakcyjne 2- poziomowe mieszkanie w Józefowie o pow. 113m2. Niezwykle klimatyczne 5 pokoi, kuchnia, łazienka z wanną...

kontakt zobacz ofertę