rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-88765-5 | 2026-04-17 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Stefanówka
799 000 zł 106 m2 7 538 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Stefanówka

Stefanówka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
M-90506-12 | 2025-11-05 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 97,16 m wraz z garażem wolnostojącym, położone na piętrze...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
165 000 zł 25 m2 6 600 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-77439-4 | 2018-07-30 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Kawalerka w centrum Pruszkowa - pokój z oddzielną widną kuchnią Znakomity układ pomieszczeń: Pokój dzienny + widna oddzielna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
217 000 zł 48 m2 4 568 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-77433-12 | 2018-07-30 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

PRZYTULNE MIESZKANIE W DOBREJ LOKALIZACJI Mieszkanie do remontu, w cichej i spokojnej okolicy. Trzy pokoje (16 m, 8 m i 6 m) na trzecim...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
180 000 zł 31 m2 5 806 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 6/10
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1970
M-77571-7 | 2018-07-30 rozwiń opis
  • Piętro: 6/10
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1970

KAWALERKA Z DOSKONAŁYM ROZKŁADEM, Z WINDĄ, DOSTĘPNA OD JUŻ Bardzo ustawna kawalerka (31 m2) gotowa do wprowadzenia (pokój, łazienka, kuchnia,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
380 000 zł 52 m2 7 308 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 4/8
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2016
M-77436-4 | 2018-07-30 rozwiń opis
  • Piętro: 4/8
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2016

Mieszkanie na nowym osiedlu w centrum Pruszkowa - gotowe do zamieszkania Mieszkanie składa się z: - salonu (18 m2) z wyjściem na 5-metrową...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna premium
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Bemowo
440 000 zł 47 m2 9 322 zł/m2

2 KOMFORTOWE POKOJE PRZY WOLA PARKU

Bemowo, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2009
M-78116-11 | 2018-07-30 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2009

2 POKOJE PRZY WOLA PARKU Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w nowym budownictwie na warszawskim Bemowie. Znakomita lokalizacja. Świetnie...

kontakt zobacz ofertę