rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Karczew
560 000 zł 60 m2 9 333 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-90833-12 | 2026-04-30 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią Karczew, os. Ługi NAJWIĘKSZE ATUTY: Funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje i osobna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-88765-5 | 2026-04-17 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
385 000 zł 85 m2 4 529 zł/m2

Dwupoziomowe mieszkanie do wprowadzenia

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2005
M-77653-7 | 2018-08-06 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2005

DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE DO WPROWADZENIA. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 85 m2. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Nie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
429 000 zł 65 m2 6 600 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-77839-12 | 2018-08-06 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Trzy pokoje na wygodnym osiedlu. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. W holu, salonie oraz kuchni na podłogach gres...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
273 000 zł 57 m2 4 789 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006
M-77646-7 | 2018-08-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006

DWUPOKOJOWE, ZADBANE NA PIERWSZYM PIĘTRZE. Mieszkanie w Radzyminie o powierzchni 57 m 2, na strzeżonym osiedlu. Osiedle z placem zabaw oraz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna premium
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Targówek
235 000 zł 28 m2 8 545 zł/m2

CICHE MIESZKANIE NA TARGÓWKU

Targówek, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2002
M-73906-0 | 2018-08-06 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2002

CICHE MIESZKANIE NA TARGÓWKU Bardzo ładne, przytulne i funkcjonalne mieszkanie na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku. Osiedle zamknięte, bardzo...

kontakt zobacz ofertę