rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Stare Budy
745 976 zł 15 224 m2 49 zł/m2

1.5ha gruntu w gm. Jaktorów

Stare Budy, mazowieckie

  • Typ działki: siedliskowa
G-92556-6 | 2026-03-18 rozwiń opis
  • Typ działki: siedliskowa

Na sprzedaż atrakcyjna, zalesiona działka położona w spokojnej i zielonej okolicy w Starych Budach. Media: -woda miejska w drodze przy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Książenice
1 450 000 zł 4 328 m2 335 zł/m2

Kameralnie w lesie.

Książenice, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-88677-5 | 2026-03-18 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Kameralnie położona działka w niedalekiej odległości od Grodziska Mazowieckiego (ok. 4 km), w terenie objętym MPZP z przeznaczeniem pod...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Natolin
7 532 000 zł 26 900 m2 280 zł/m2

Działka na sprzedaż Natolin

Natolin, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-88674-5 | 2026-03-18 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

DZIAŁKA RADONICE KOŁO WĘZŁA A2 Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 2,7 ha, położony w odległości 3 km od węzła autostrady...

kontakt zobacz ofertę