rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Bramki
105 000 zł 1 393 m2 75 zł/m2

Działka na sprzedaż Bramki

Bramki, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-17879-5 | 2015-02-02 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka połozona w bliskiej odległości szkoły, przedszkola, stacji PKP , przystanku PKS i sklepów. Nieruchomość o wymiarach 31,5 m na 43,8 m co...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Duchnice
495 000 zł 750 m2 660 zł/m2

Działka na sprzedaż Duchnice

Duchnice, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-15922-4 | 2014-09-29 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Dom w stanie surowym otwartym na działce budowlananej o powierzchni 750m2 w Duchnicach. Działka o dobrych wymiarach 21m na 37m. "Dom w morelach 2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Bramki
100 000 zł 1 329 m2 75 zł/m2

Działka na sprzedaż Bramki

Bramki, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-18159-6 | 2014-09-16 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana o pow. 1329 m2 położona w ciche,, j spokojnej dzielnicy w zabudowie jednorodzinnej. Działka posiada warunki zabudowy. Dobry...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Bramki
95 000 zł 1 076 m2 88 zł/m2

Działka na sprzedaż Bramki

Bramki, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-18158-6 | 2014-09-16 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana o pow. 1076 m2 położona w cichej, spokojnej dzielnicy w zabudowie jednorodzinnej. Działka posiada warunki zabudowy. Dobry dojazd...

kontakt zobacz ofertę