rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Radzymin
398 000 zł 2 600 m2 153 zł/m2

Działka na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79557-7 | 2019-04-01 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

TEREN W CENTRUM RADZYMINA Działka w centrum Radzymina ok. 500 m od Urzędu Miasta. Położona przy drodze utwardzonej. Media do doprowadzenia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Radzymin
160 000 zł 1 200 m2 133 zł/m2

Działka na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79523-7 | 2019-03-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

JEDNA Z KOMPLEKSU DZIAŁEK. Ofertą są działki o zróżnicowanej powierzchni i cenie położone w Radzyminie. Działki objęte są miejscowym planem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Radzymin
126 000 zł 900 m2 140 zł/m2

Działka na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79524-7 | 2019-03-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Radzymin
102 000 zł 727 m2 140 zł/m2

Działka na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79525-7 | 2019-03-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Radzymin
200 000 zł 1 562 m2 128 zł/m2

Działka na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79448-7 | 2019-03-21 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

DZIAŁKA W RADZYMINIE Z PEŁNYM UZBROJENIEM. Jeżeli szukasz działki ze wszystkimi mediami- tu się nie zawiedziesz, Jeżeli szukasz działki na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Radzymin
210 000 zł 1 160 m2 181 zł/m2

Działka na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79460-7 | 2019-03-19 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

DZIAŁKA BUDOWLANA W STREFIE OBSZARU CHRONIONEGO KRAJOBRAZU. Działka w spokojnej okolicy w otulinie lasu. Plan miejscowy wskazuje ten teren pod...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Radzymin
215 000 zł 900 m2 239 zł/m2

Działka na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79446-7 | 2019-03-18 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

DZIAŁKA BUDOWLANA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI ASFALTOWEJ. Działka budowlana w Radzyminie o powierzchni 902 m2. Jeżeli szukasz działki...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Radzymin
170 000 zł 656 m2 259 zł/m2

Działka na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79330-7 | 2019-02-26 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

KOMPLEKS DZIAŁEK O ZRÓŻNICOWANEJ POWIERZCHNI. Działki leżą w kompleksie kilkunastu wydzielonych działek o zróżnicowanej powierzchni. Okolica...

kontakt zobacz ofertę