rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Wygoda
254 000 zł 1 493 m2 170 zł/m2

Działka na sprzedaż Wygoda

Wygoda, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-16277-12 | 2014-01-23 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana 1493 m2 położona w okolicy Karczewa. Wygodny dojazd drogą 801 na Puławy i potem drogą gruntowa 300 m. Szerokość działki 63,5 m...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Otwock
152 000 zł 1 900 m2 80 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-77626-12 | 2018-08-22 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Otwock Jabłonna działka budowlana 1900 m2. w drodze media miejskie. 1. Wskaźnik wielkości zabudowy do powierzchni działki 0,18 2. Szerokość...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Otwock
135 200 zł 1 040 m2 130 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-77625-12 | 2018-08-22 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Otwock Jabłonna działka budowlana 1040 m2,w drodze media miejskie. 1. Wskaźnik wielkości zabudowy do powierzchni działki 0,18 2. Szerokość...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Józefów
775 000 zł 2 200 m2 352 zł/m2

Działka na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-78103-12 | 2018-08-22 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

NAJPIĘKNIEJSZA działka w OKOLICY Miejsce pozwalające nabrać sił, zrelaksować się, poczuć szczęście i spokój. Kształtna, skapną w słońcu i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Otwock
325 000 zł 1 003 m2 324 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-78047-12 | 2018-08-19 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

DZIAŁKA W ZACISZNYM MIEJSCU POD WYMARZONY DOM JEDNORODZINNY. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego na tym terenie. Na terenie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Józefów
1 100 000 zł 3 077 m2 357 zł/m2

Działka na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-78045-12 | 2018-08-19 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Bardzo ładna działka leśna z prawem zabudowy o powierzchni 3077 m2 W kształcie prostokąta położona w Józefowie na granicy z gm. Wawer (kolonia...

kontakt zobacz ofertę