rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Otwock
623 000 zł 3 114 m2 200 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-85061-12 | 2021-01-22 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana o powierzchni 3114 m2 położona w trzeciej linii zabudowy od ulicy Żeromskiego w Otwocku. Dla działki zostały ustalone warunki...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Otwock
397 000 zł 294 m2 1 350 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-90850-12 | 2026-05-13 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana o powierzchni 294 m położona w doskonałej lokalizacji Otwocka na tzw. Kresach. Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Zakręt
430 000 zł 1 730 m2 249 zł/m2

Działka na sprzedaż Zakręt

Zakręt, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-78656-12 | 2018-10-08 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Szukasz działki pod działalność gospodarczą lub dom jednorodzinny...Zadzwoń. Duża działka z potencjałem, dłuższym bokiem od ulicy. Bardzo...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Chrosna
135 000 zł 1 300 m2 104 zł/m2

Działka na sprzedaż Chrosna

Chrosna, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-78123-13 | 2018-10-07 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Kształtna działka budowlana.... Na sprzedaż działka budowlana położona w gminie Kołbiel. Działka o powierzchni 1300 metrów kwadratowych,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Wiązowna
215 000 zł 1 200 m2 179 zł/m2

Działka na sprzedaż Wiązowna

Wiązowna, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-78763-12 | 2018-10-05 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

A może pobudować się na pięknej działce z dala od miejskiego zgiełku? Jeśli szukasz ucieczki od cywilizacji - miejsca intymnego, przepełnionego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Otwock
180 000 zł 701 m2 257 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-78754-12 | 2018-10-04 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

DZIAŁKA POZA MIASTEM WŚRÓD NOWEJ ZABUDOWY JEDNORODZINNEJ. Ciche i spokojne miejsce. Sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych jest dużym atutem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Otwock
790 000 zł 2 727 m2 290 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-78750-12 | 2018-10-03 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana o pow. 2727 m2 zlokalizowana w Otwocku porośnięta starodrzewem sosnowym. Działka w kształcie kwadratu, narożna. Dobra...

kontakt zobacz ofertę