rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Otwock
623 000 zł 3 114 m2 200 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-85061-12 | 2021-01-22 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana o powierzchni 3114 m2 położona w trzeciej linii zabudowy od ulicy Żeromskiego w Otwocku. Dla działki zostały ustalone warunki...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Otwock
397 000 zł 294 m2 1 350 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-90850-12 | 2026-05-13 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana o powierzchni 294 m położona w doskonałej lokalizacji Otwocka na tzw. Kresach. Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Glinianka
248 000 zł 1 650 m2 150 zł/m2

Działka na sprzedaż Glinianka

Glinianka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-88262-12 | 2023-04-12 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

CICHO SPOKOJNIE ZIELONO Glinianka koło Otwocka z dobrym dojazdem S17 do Warszawy. Działka 1500 m2 w kształcie prostokąta. Szerokość od ulicy 57...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Glinianka
277 000 zł 1 850 m2 150 zł/m2

Działka na sprzedaż Glinianka

Glinianka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-88265-12 | 2023-04-12 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

CICHO SPOKOJNIE ZIELONO Glinianka koło Otwocka z dobrym dojazdem S17 do Warszawy. Działka 1500 m2 w kształcie prostokąta. Szerokość od ulicy 60...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Lipowo
253 000 zł 1 498 m2 169 zł/m2

Działka na sprzedaż Lipowo

Lipowo, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-88259-12 | 2023-04-12 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

ATRAKCYJNIE POŁOŻONA DZIAŁKA W OTULINIE LASU Regularny kształt prostokąta 60m od ulicy 25 m w głąb. Obok wybudowane 2 nowe domy wolnostojące,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Otwock
199 000 zł 1 545 m2 129 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-88212-12 | 2023-03-31 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

Skąpana w słońcu i zieleni działka. Położona w cichej i spokojnej okolicy - Wólka Mlądzka. Intymna lokalizacja - piąta linia zabudowy od ul....

kontakt zobacz ofertę