rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Nadarzyn
1 600 000 zł 3 200 m2 500 zł/m2

Nieruchomość usługowa

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-86997-4 | 2026-05-15 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu USŁUGOWYM. Jeśli Szukasz miejsca pod własną działalność gospodarczą? Chcesz zrealizować inwestycję pod...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
240 000 zł 1 000 m2 245 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79641-4 | 2019-06-04 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w doskonałej lokalizacji. Piękna działka budowlana o pow 1000m2 położona w Nadarzynie. Otoczenie działki to nowe domy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
280 000 zł 900 m2 311 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79164-4 | 2019-03-13 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w doskonałej lokalizacji w Nadarzynie. Blisko szkoła podstawowa i liceum ,przedszkole, sklepy , przystanek autobusowy , wjazd...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
179 000 zł 1 049 m2 171 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79022-4 | 2019-02-21 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej w Nadarzynie. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Doskonałą lokalizacja - dojazd...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
167 000 zł 981 m2 170 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79015-4 | 2019-02-20 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana niedaleko centrum Nadarzyna, 20 km od Warszawy. Nieruchomość o powierzchni 981m2, w kształcie foremnego trapezu o szerokości...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
183 000 zł 981 m2 187 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79016-4 | 2019-02-20 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Ładna działka budowlana z mediami miejskimi w pobliżu, przy drodze gminnej, blisko centrum Nadarzyna. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do...

kontakt zobacz ofertę