rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Nadarzyn
1 600 000 zł 3 200 m2 500 zł/m2

Nieruchomość usługowa

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-86997-4 | 2026-05-15 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu USŁUGOWYM. Jeśli Szukasz miejsca pod własną działalność gospodarczą? Chcesz zrealizować inwestycję pod...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
212 000 zł 1 700 m2 125 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-10260-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana. Dojazd asfaltem media w drodze przy działce, działka częsciowo ogrodzona. Atrakcyjna lokalizacja, w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
1 000 000 zł 17 300 m2 58 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-5594-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Dzialka budowlano-rolna, położona przy drodze asfaltowej. Dookoła nowa zabudowa jednorodzinna. Do trasy katowickiej ok. 4 km. Nad jakością...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
1 610 000 zł 7 000 m2 230 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-3830-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Ładna działka budowlana, połażona 15 km od centrum Janki, w szybko rozwijającej się okolicy. Sasiedztwo domów jednorodzinnych. Dojazd drogą...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
1 050 000 zł 7 000 m2 150 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-2888-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

Działka położona 15 km od centrum Janki, w mocno rozwijającej się okolicy, sąsiedztwo nowych domów. Możliwość podzielenia działek po 1000 m2....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
882 000 zł 4 900 m2 180 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-10263-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
414 000 zł 1 437 m2 289 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-5239-4 | 2011-10-22 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Narożna działka budowlano-usługowa w doskonałej lokalizacji . Wszystkie media miejskie na pograniczu z działką. Dojazd do działki z trzech stron...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
220 000 zł 1 000 m2 220 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-9152-4 | 2011-10-22 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Piękna działka budowlana o pow 1000m2 położona w Nadarzynie. Otoczenie działki to nowe domy jednorodzinne oraz tereny leśne. Dojazd drogą...

kontakt zobacz ofertę