rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Musuły
630 000 zł 1 601 m2 394 zł/m2

Działka w pięknej okolicy

Musuły, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92473-6 | 2026-03-12 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Na sprzedaż działka o doskonałych parametrach, idealną zarówno pod rekreację, jak i przyszłą zabudowę mieszkaniową. Najważniejsze...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Musuły
320 000 zł 8 100 m2 40 zł/m2

Działka na sprzedaż Musuły

Musuły, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-13152-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka o powierzchni 8. 100m2 w bardzo ładnej, rozwijającej się okolicy. Dojazd do działki drogą gminną gruntową. W pobliżu tereny zalesione...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Musuły
80 000 zł 1 006 m2 80 zł/m2

Działka na sprzedaż Musuły

Musuły, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-12351-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana położona na pograniczu miejscowości Musuły i Wycinki Osowskie w gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie nowa zabudowa wolnostojącaja...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Musuły
100 000 zł 1 053 m2 95 zł/m2

Działka na sprzedaż Musuły

Musuły, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-12350-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Musuły
265 000 zł 5 301 m2 50 zł/m2

Działka na sprzedaż Musuły

Musuły, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-12127-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

Działka położona w odległości około 7 km od centrum Grodziska Mazowieckiego w okolicy nowych okazałych domów o charakterze rezydencjonalnym. W...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Musuły
265 000 zł 5 000 m2 53 zł/m2

Działka na sprzedaż Musuły

Musuły, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-12126-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Musuły
265 000 zł 5 000 m2 53 zł/m2

Działka na sprzedaż Musuły

Musuły, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-12125-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Musuły
202 000 zł 4 000 m2 51 zł/m2

Działka na sprzedaż Musuły

Musuły, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-12124-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Musuły
224 000 zł 4 000 m2 56 zł/m2

Działka na sprzedaż Musuły

Musuły, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-12123-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Musuły
156 000 zł 3 000 m2 52 zł/m2

Działka na sprzedaż Musuły

Musuły, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-12122-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

kontakt zobacz ofertę