rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Jakubów
33 000 zł 5 100 m2 6 zł/m2

Działka rolna

Jakubów, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-8946-13 | 2014-03-19 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

Działka rolna w Jakubowie na powiększenie areału. Proponujemy działkę rolną o powierzchni 5100 m2 z małą częścią lasu w miejscowości Jakubów....

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Brzeziny
150 000 zł 1 100 m2 136 zł/m2

Działka na sprzedaż Brzeziny

Brzeziny, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-39603-0 | 2017-03-27 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Ładna działka w dobrej cenie - 136 zł/m Działka o powierzchni 1100 m2, BUDOWLANA, prostokątna. Grunt w wyjątkowo cichej i spokojnej okolicy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Desno
275 000 zł 2 500 m2 110 zł/m2

Działka na sprzedaż Desno

Desno, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-11749-13 | 2017-03-17 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna działka budowlana w bardzo cichej okolicy! Mamy do zaoferowania prawdziwą okazję: dużą działkę pod zabudowę mieszkaniową w bardzo...

kontakt zobacz ofertę