rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Duchnów
770 000 zł 121 m2 7 196 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90740-12 | 2026-03-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

NAROŻNY SEGMENT NA TERENIE ZAMKNIĘTEGO OSIEDLA. Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Dużym atutem nieruchomości są wszystkie media...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
680 000 zł 112 m2 6 071 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019
D-85694-6 | 2020-07-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019

Zamieszkaj pod Warszawą w pięknym, ekologicznym domu z drewna o powierzchni ok. 112m2,. Leśna okolica i wspaniały klimat. Dom w trakcie budowy-...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
670 000 zł 188 m2 3 564 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
D-85695-6 | 2020-07-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Przedstawiam Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 188m2 - dom parterowy z możliwością aranżacji poddasza. Nieruchomość w stanie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
899 000 zł 187 m2 4 807 zł/m2

Wygodny dom 160 m2 w otulinie lasu

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2003
D-81902-5 | 2020-07-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2003

Dom z bala budowany przez solidnych górali. Dostępne wszystkie dokumenty i projekt nieruchomości. Położony w znakomitej lokalizacji blisko lasów...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
820 000 zł 155 m2 5 290 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1991
D-81934-5 | 2020-07-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1991

Wolnostojący dom w zielonej, cichej części Milanówka. Dom podpiwniczony o powierzchni 155 m2, składa się z: Przyziemie: - hydrofor (...

kontakt zobacz ofertę