rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Kąck
1 799 000 zł 198 m2 9 086 zł/m2

Dom na sprzedaż Kąck

Kąck, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-90826-12 | 2026-04-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

DOM W USTRONNYM MIEJSCU DLA LUDZI SZUKAJĄCYCH SPOKOJU OD ZGIEŁKU MIEJSKIEGO. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
785 000 zł 153 m2 5 131 zł/m2

1/2 bliźniaka w Jaktorowie

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2021
D-87575-6 | 2022-01-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2021

1/2 bliźniaka w Jaktorowie w dobrej lokalizacji w stanie developerskim Przewidywane oddanie budynku ok marca 2022 r Budynek w dobrej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 650 000 zł 208 m2 7 933 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-87189-6 | 2022-01-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

Dom wolnostojący położony w południowej części Milanówka. Jest to dom z poddaszem użytkowym o całkowitej powierzchni 208 m2, w tym 180 m2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 350 000 zł 160 m2 8 438 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014
D-83318-5 | 2022-01-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014

Dom wolnostojący o pow. użytkowej 121 m2 w północnej, parkowej części Milanówka. Klasyczna elegancja domu uzupełniona nowoczesną...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Urzut
699 000 zł 175 m2 3 994 zł/m2

Dom na sprzedaż Urzut

Urzut, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-81606-4 | 2022-01-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Na sprzedaż dom parterowy z garażem dwustanowiskowym w stanie surowym otwartym z możliwością wykończenia. Jeśli szukasz nieruchomości pod...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
1 100 000 zł 134 m2 8 209 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2021
D-86402-12 | 2022-01-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2021

Kameralne osiedle zapewniające komfort, ciszę i spokój. Nowoczesna architektura domów została zaprojektowana tak, aby każdy z mieszkańców czuł...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
1 250 000 zł 146 m2 8 562 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2021
D-86400-12 | 2022-01-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2021

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
1 100 000 zł 127 m2 8 661 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-86397-12 | 2022-01-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

kontakt zobacz ofertę