rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Duchnów
1 050 000 zł 199 m2 5 276 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2016
D-90001-12 | 2025-04-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2016

Szukasz wyciszenia? Domu w beztroskiej okolicy gdzie czas płynie wolniej? Mamy ofertę IDEALNĄ DLA CIEBIE Uroczy dom na dużej działce w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żabia Wola
470 000 zł 140 m2 3 357 zł/m2

Dom na sprzedaż Żabia Wola

Żabia Wola, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-87654-6 | 2022-02-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

DOM PRZY LESIE w Żabiej Woli, niedaleko wjazdu na TRASĘ S8. BLISKO ŻŁOBEK, PRZEDSZKOLE, SKLEPY. Dom parterowy z poddaszem użytkowym,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
580 000 zł 128 m2 4 549 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
D-87681-6 | 2022-02-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

Połowa bliżniaka parterowego w sanie developerskim z możliwością wykończenia poddasza Budynek planowany jest do oddania na koniec maj 2022...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Czarny Las
750 000 zł 152 m2 4 934 zł/m2

Dom parterowy

Czarny Las, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-87680-6 | 2022-02-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Dom parterowy w stanie developerskim na nowo wybudowanym osiedlu w malowniczej okolicy, którą otulają brzozy i sosny. Całość wykonana bardzo...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki
616 000 zł 60 m2 10 267 zł/m2

Idealne na inwestycje

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2021
D-87682-6 | 2022-02-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2021

Dom dla dwóch rodzin lub z inwestycja najmu! ( dwa domy na jednej działce) Pierwszy budynek mieszkalny o pow. 60m2 składający sie z: wiatrołapu,...

kontakt zobacz ofertę