rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Duchnów
1 799 000 zł 198 m2 9 086 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-90564-12 | 2025-12-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

DOM W USTRONNYM MIEJSCU DLA LUDZI SZUKAJĄCYCH SPOKOJU OD ZGIEŁKU MIEJSKIEGO. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Czarna
642 000 zł 295 m2 2 176 zł/m2

Dom na sprzedaż Czarna

Czarna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2007
D-8813-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2007

Bardzo ładny, wolnostojący dom zbudowany w miejscowości Czarna na 1200m2 działce. Dom składa się z około 295m2 powierzchni całkowitej, z czego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wołomin
470 000 zł 145 m2 3 241 zł/m2

Dom na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-9480-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

Nieruchomość w Wołominie w formie połówki bliźniaka położona na nowym osiedlu jednorodzinnym . Jest to parter i użytkowe poddasze . Parter to...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wołomin
1 035 000 zł 350 m2 2 957 zł/m2

Dom na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1970
D-9317-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1970

Ofertę stanowi bardzo ładny, duży, wolnostojący dom pobudowany na działce o powierzchni 1700m2, zlokalizowany w miejscowości Wołomin. W skład domu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kobyłka
1 000 000 zł 303 m2 3 301 zł/m2

Dom na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1996
D-6690-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1996

Do sprzedania dom wolnostojący wysoko podpiwniczony. Pierwsza kondygnacja to wiatrołap, duży salon-52m2 z wyjściem na taras. Kuchnia widna...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Słupno
700 000 zł 190 m2 3 684 zł/m2

Dom na sprzedaż Słupno

Słupno, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 0
  • Rok budowy: 2008
D-301-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 0
  • Rok budowy: 2008

Dom wolnostojący położony w Słupnie w stanie developerskim . Parter to duży wiatrołap 4,6m z miejscem na szafę w zabudowie , gabinet 11,5m ,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Radzymin
849 000 zł 305 m2 2 784 zł/m2

Dom na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-436-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

DOM WOLNOSTOJĄCY pobudowany z projektu "Dom w Orchideach 2" . Doskonała lokalizacja, blisko centrum, a jednoczesnie w bardzo zacisznym miejscu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Marki
1 025 000 zł 165 m2 6 212 zł/m2

Dom na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-8733-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

Dom o powierzchni użytkowej 165m2 na działce o powierzchni 900m2 pobudowany w 2008 roku a oddany do użytkowania w 2011roku. Na parterze znajduje...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Marki
1 500 000 zł 380 m2 3 947 zł/m2

Dom na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 2007
D-3062-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 2007

Dom wolnostojący w Markach, do zamieszkania przez rodzinę wielopokoleniową . od frontu budynku są 2 wejścia , każde do osobnego domu . Pierwszy z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kobyłka
800 000 zł 373 m2 2 145 zł/m2

Dom na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2000
D-9265-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2000

Dom wolnostojący położony w Kobyłce . I kondygnacja doskonale nadaje się do prowadzenia działalności typu biuro lub gabinety lekarskie , jest to...

kontakt zobacz ofertę