rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Kąck
1 799 000 zł 198 m2 9 086 zł/m2

Dom na sprzedaż Kąck

Kąck, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-90826-12 | 2026-04-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

DOM W USTRONNYM MIEJSCU DLA LUDZI SZUKAJĄCYCH SPOKOJU OD ZGIEŁKU MIEJSKIEGO. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Nadma
930 000 zł 130 m2 7 154 zł/m2

Dom na sprzedaż Nadma

Nadma, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010
D-11254-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010

Segment narożny położony w miejscowości Nadma z bardzo ładna dużą działką, ogrodzony płotem z drewnianych sztachetek. W cenie nieruchomości jest...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Tłuszcz
282 000 zł 104 m2 2 712 zł/m2

Dom na sprzedaż Tłuszcz

Tłuszcz, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2011
D-11103-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2011

Połówka bliźniaka w doskonałej lokalizacji Tłuszcza, na terenie osiedla domków jednorodzinnych. Okolica cicha i spokojna, dużo zieleni oraz teren...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zagościniec
672 000 zł 168 m2 4 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Zagościniec

Zagościniec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008
D-11280-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008

Połówka bliźniaka 168m2 całkowitej, 139m2 użytkowej z przynależną działką 1000m2 na zasadzie udziału. Budynek usytuowany w kompleksie leśnym w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ząbki
540 000 zł 118 m2 4 576 zł/m2

Dom na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-11307-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

CENA 540 TYS OBEJMUJE SEGMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ Segment o powierzchni użytkowej 118m2. Budynek piętrowy, nie podpiwniczony z garażem i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ząbki
590 000 zł 180 m2 3 278 zł/m2

Dom na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2011
D-11026-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2011

Segment narożny postawiony na działce 1170 m2 - trzykondygnacyjny. Na parter składa się: garaż, kotłownia, wiatrołap, WC, korytarz, gabinet lub...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ząbki
650 000 zł 180 m2 3 611 zł/m2

Dom na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2011
D-11005-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2011

Segment narożny postawiony na działce 310 m2 - trzykondygnacyjny. Na parter składa się: garaż, kotłownia, wiatrołap, WC, korytarz, gabinet lub...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ząbki
650 000 zł 180 m2 3 611 zł/m2

Dom na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2011
D-11025-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2011

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kobyłka
662 000 zł 112 m2 5 911 zł/m2

Dom na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006
D-11023-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006

Parterowy dom wolnostojący z użytkowym poddaszem położony w Kobyłce na osiedlu jednorodzinnym . Parter to salon połączony z jadalnią łącznie 40m...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ząbki
499 000 zł 118 m2 4 229 zł/m2

Dom na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-11231-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

Segment o powierzchni użytkowej 118m2. Podjazdy wyłożone kostką. Budynek piętrowy, nie podpiwniczony z garażem i poddaszem. W środku tynki...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ząbki
643 000 zł 180 m2 3 572 zł/m2

Dom na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2011
D-11000-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2011

Segment środkowy postawiony na działce250m2 - trzykondygnacyjny. Na parter składa się: garaż, kotłownia, wiatrołap, WC, korytarz, gabinet lub...

kontakt zobacz ofertę