rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Duchnów
770 000 zł 121 m2 7 196 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90740-12 | 2026-03-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

NAROŻNY SEGMENT NA TERENIE ZAMKNIĘTEGO OSIEDLA. Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Dużym atutem nieruchomości są wszystkie media...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Brwinów
925 000 zł 128 m2 7 266 zł/m2

Dom na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
D-82943-4 | 2023-03-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

Dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej o powierzchni 128 m2 usytuowany w Brwinowie. Działka ma powierzchnię 460 m2. PARTER 64,74 1....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Brwinów
665 000 zł 108 m2 6 157 zł/m2

Dom na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
D-82942-4 | 2023-03-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

Dom wielorodzinny składający się z 4 segmentów - każdy o powierzchni 108 m2. Kameralna inwestycja w spokojnej okolicy Brwinowa. Działka ma...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
1 260 000 zł 190 m2 6 632 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005
D-82941-4 | 2023-03-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005

Dom wolnostojący usytuowany w Osowcu o powierzchni ok. 190 m2. Działka z pięknym ogrodem ma powierzchnię 1650 m2. PARTER: pomieszczenie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kanie
1 580 000 zł 144 m2 11 042 zł/m2

Dom z piękną działką, Kanie, WKD

Kanie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-82940-4 | 2023-03-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

Dom wolnostojący usytuowany w Kaniach o powierzchni 144 m2 (całkowita 176 m2) Pięknie zagospodarowany ogród ma powierzchnię ok. 1000 m2. Dom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Marki
1 100 000 zł 157 m2 6 986 zł/m2

Dom na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010
D-85691-7 | 2023-03-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010

DOM BLISKO STOLICY Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej 157,46m2, a użytkowej 146,49m2. Położony na narożnej działce 627m2 wśród domów...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Grzegorzewice
1 100 000 zł 189 m2 5 820 zł/m2

Dom na sprzedaż Grzegorzewice

Grzegorzewice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018
D-88617-6 | 2023-03-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018

Krótko: Piękny dom w otoczeniu lasów Dla kogo? Nieruchomość idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój w miejscu gdzie można odpocząć po...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Brwinów
1 350 000 zł 309 m2 4 369 zł/m2

Dom na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy:
D-84468-5 | 2023-03-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy:

Dom z potencjałem w Brwinowie Dom o powierzchni całkowitej 309 m2 na działce 900m w doskonałej lokalizacji Brwinowa. Na parterze domu pokój...

kontakt zobacz ofertę