rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Duchnów
770 000 zł 121 m2 7 196 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90740-12 | 2026-03-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

NAROŻNY SEGMENT NA TERENIE ZAMKNIĘTEGO OSIEDLA. Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Dużym atutem nieruchomości są wszystkie media...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Zielonka
566 000 zł 220 m2 2 573 zł/m2

Dom na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1996
D-4108-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1996

Szeregowiec na cichym osiedlu z przyjaznymi sąsiadami, tuż przy lesie, na granicy z Warszawą. Dojazd dwiema liniami kolejowymi (Wileńska,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Tłuszcz
828 000 zł 150 m2 5 520 zł/m2

Dom na sprzedaż Tłuszcz

Tłuszcz, mazowieckie

  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 1975
D-9530-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 1975

Dom w centrum Tłuszcza położony przy drodze asfaltowej. Otoczenie domu stanowi budownictwo jednorodzinne natomiast naprzeciwko, po drugiej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wołomin
590 000 zł 174 m2 3 391 zł/m2

Dom na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-4025-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

Segment w stanie deweloperskim w trakcie budowy. Na parterze kuchnia z aneksem-32,4m2, w salonie przeznaczone miejsce na kominek, łazienka-4,1m2,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wołomin
570 000 zł 174 m2 3 274 zł/m2

Dom na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-4023-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

Segment w stanie deweloperskim w trakcie budowy. Na parterze kuchnia z aneksem-32,4m2 , w salonie przeznaczone miejsce na komunek, łazienka-4,1m2,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dąbrówka
390 000 zł 262 m2 1 489 zł/m2

Dom na sprzedaż Dąbrówka

Dąbrówka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010
D-10419-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010

ISTOTNA INFORMACJA: Kupujący zwolniony jest z podatku PCC wynoszącego 2% wartości nieruchomości. Bardzo ładna połowa bliźniaka pobudowana w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Słupno
694 000 zł 192 m2 3 615 zł/m2

Dom na sprzedaż Słupno

Słupno, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-7909-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

Dom wolnostojacy w stanie deweloperskim zlokalizowany w Słupnie - 15 km od centrum Warszawy. Kryty dachówką. Pierwszą kondygnację stanowi salon z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ząbki
779 000 zł 190 m2 4 100 zł/m2

Dom na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2002
D-12973-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2002

Bliźniak domu z garażem na działce 612m usytuowany w Ząbkach . Dom zbudowany z czerwonej cegły , ocieplony , elewacja akrylowa , pokryty papą...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Tłuszcz
363 000 zł 133 m2 2 729 zł/m2

Dom na sprzedaż Tłuszcz

Tłuszcz, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1985
D-6150-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1985

Dom jednorodzinny 133m2 oraz budynek gospodarczy 55 m2 na działce 658 m2w centrum Tłuszcza. Dom do zamieszkania . W 2008 roku zostały wymienione...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Marki
250 000 zł 160 m2 1 563 zł/m2

Dom na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007
D-7025-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007

Mieszkanie na piętrze o powierzchni 160m2 w stanie surowym otwartym w bardzo dobrej lokalizacji Marek. 3 balkony. Budowa rozpoczęta w 2007r. Do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kobyłka
850 000 zł 180 m2 4 722 zł/m2

Dom na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1970
D-3201-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1970

Dom piętrowy wolnostojący z lat siedemdziesiątych. Istnieje możliwość zamieszkania w nim dwóch rodzin. W domu jest wysokie podpiwniczenie gdzie...

kontakt zobacz ofertę