rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Duchnów
770 000 zł 121 m2 7 196 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90740-12 | 2026-03-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

NAROŻNY SEGMENT NA TERENIE ZAMKNIĘTEGO OSIEDLA. Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Dużym atutem nieruchomości są wszystkie media...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Marki
840 000 zł 175 m2 4 800 zł/m2

Dom na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007
D-5146-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007

Bardzo ładny parterowy dom w malowniczym miejscu z dala od miejskich hałasów a jednocześnie blisko połączeń komunikacyjnych/ 4 minuty do WKD/,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wołomin
1 340 000 zł 500 m2 2 680 zł/m2

Dom na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1988
D-728-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1988

Obszerny dom mający swój charakter dla każdego z domowników znajdzie się jakieś miejsce na wyciszenie się .Wolnostojący garaż na dwa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Marki Struga
550 000 zł 115 m2 4 783 zł/m2

Dom na sprzedaż Marki Struga

Struga, Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1976
D-208-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1976

Pół bliżniaka o pow. 115m na działce 415 m położony w cichej dzielnicy Malichy.Dom do remontu i ocieplenia, aczkolwiek zostały już wymienione okna...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pruszków
850 000 zł 120 m2 7 083 zł/m2

Dom na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1937
D-4155-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1937

Niesamowita nieruchomość z roku 1937 w stylu pałacyku prowansalskiego. Nieruchomość po remoncie, gotowa do zamieszkania. Parter domu to...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Warszawa Włochy
3 900 000 zł 513 m2 7 602 zł/m2

Kamienica - zakup inwestycyjny

Włochy, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1936
D-547-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1936

Na sprzedaż kamienica na Nowych-Włochach. W kamienicy znajdują się lokale mieszkalne o powierzchni od 27 do 43m2 (obecnie jest ich 10, możliwość...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pruszków
775 000 zł 156 m2 4 968 zł/m2

Dom na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2000
D-817-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2000

Dom wolnostojący w cichej dzielnicy domów jednorodzinnych. Bardzo dobra lokalizacja, sklepy, szkoła, przedszkole, kościół, przystanek PKS. ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dobczyn
1 000 000 zł 220 m2 4 546 zł/m2

Dom na sprzedaż Dobczyn

Dobczyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005
D-11674-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005

Nowy dom o wysokim standardzie. Blisko połączeń WKD w OKAZYJNEJ CENIE. Dom piętrowy , wygodnie zaaranżowany. Na parterze obszerny salon otwarty...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Marki
500 000 zł 150 m2 3 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1997
D-5598-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1997

Segment skrajny na spokojnym osiedlu w Nadarzynie. Dom o pow użytkowej 141m2. Trzy kondygnacje - piwnica o pow ok 40 m2 zagospodarowana na pralnie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Radzymin
610 000 zł 160 m2 3 813 zł/m2

Dom na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-11679-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, usytuowany na działce o powierzchni 300 m2. Bardzo dobra lokalizacja , znakomity dojazd i...

kontakt zobacz ofertę