rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Duchnów
1 050 000 zł 199 m2 5 276 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2016
D-90001-12 | 2025-04-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2016

Szukasz wyciszenia? Domu w beztroskiej okolicy gdzie czas płynie wolniej? Mamy ofertę IDEALNĄ DLA CIEBIE Uroczy dom na dużej działce w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żelechów
960 000 zł 400 m2 2 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Żelechów

Żelechów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2003
D-7547-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2003

Bardzo ładny dom o powierzchni 250 m. kw netto na bardzo ładnie zagospodarowanej działce z uroczą altaną, cicha i spokojna okolica. Dom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Brwinów
580 000 zł 177 m2 3 277 zł/m2

Dom na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1960
D-12404-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1960

Na sprzedaż dom w Brwinowie. Nieruchomość położona w odległości 5 minut pieszo od stacji PKP. Wykończony, gotowy do zamieszkania. Na parterze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Otrębusy
2 360 000 zł 1 200 m2 1 967 zł/m2

Dom na sprzedaż Otrębusy

Otrębusy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 19
  • Rok budowy: 1976
D-7534-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 19
  • Rok budowy: 1976

Do sprzedania hala produkcyjno- magazynowa o powierzchni ok. 1050m2 z rampą przeładunkową o dwóch bramach i pomieszczeniami socjalno-biurowymi o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Rozalin
710 000 zł 180 m2 3 944 zł/m2

Dom na sprzedaż Rozalin

Rozalin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-9393-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

Dom posadowiony na działce 1000m2 w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych w Rozalinie niedaleko Nadarzyna. Do centrum Warszawy 25km. dojazd...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
560 000 zł 150 m2 3 733 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1974
D-7489-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1974

Dom jednorodzinny z garażem wolnostojacym, na zagospodarowanej działce, położony w odległości 600 m od stacji PKP. Budynek został rozbudowany w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Otrębusy
1 000 000 zł 270 m2 3 704 zł/m2

Dom na sprzedaż Otrębusy

Otrębusy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1993
D-11668-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1993

Połowa bliźniaka położona w Otrębusach, w pięknej cichej i malowniczej okolicy. Duża okazała działka , pięknie zagospodarowana. Wolnostojący,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
950 000 zł 286 m2 3 322 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2004
D-7482-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2004

Segment z 2004 roku w stanie idealnym do wprowadzenia. Cicha i spokojna okolica zabudowy jednorodzinnej. Na poziomie piwnic znajduje się garaż,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Nadarzyn
790 000 zł 201 m2 3 930 zł/m2

Dom na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-7470-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

Do sprzedania nowy dom w stanie deweloperskim w miejscowości Stara Wieś. Powierzchnia 160m2 na kształtnej działce 1000m2. Na parterze znajduje się...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Skuły
730 000 zł 300 m2 2 433 zł/m2

Dom na sprzedaż Skuły

Skuły, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007
D-7427-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007

Dom wolnostojący o powierzchni 300 m2 na działce 3000 m2 położony w pobliżu Skulskiego Parku Krajobrazowego przy cichej ulicy Działka położona...

kontakt zobacz ofertę