rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Duchnów
770 000 zł 121 m2 7 196 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90740-12 | 2026-03-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

NAROŻNY SEGMENT NA TERENIE ZAMKNIĘTEGO OSIEDLA. Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Dużym atutem nieruchomości są wszystkie media...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Roszczep
449 000 zł 160 m2 2 806 zł/m2

Dom na sprzedaż Roszczep

Roszczep, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy:
D-9601-7 | 2012-01-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy:

Ofertę sprzedaży obejmuję działka o powierzchni 6 700 m 2 ( w tym 1000 m 2 lasu ) , Dom o powierzchni całkowitej 160 m 2 , budynek gospodarczy o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pruszków
400 000 zł 196 m2 2 041 zł/m2

Dom na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-11898-4 | 2012-01-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Segment w zabudowie szeregowej ( środkowy w otoczeniu 3 segmentów ) w stanie surowym otwarty. Wykonany z cegły ekologicznej + tradycyjna...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Falenty Nowe
1 200 000 zł 250 m2 4 800 zł/m2

Dom na sprzedaż Falenty Nowe

Falenty Nowe, mazowieckie

  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 2012
D-12142-4 | 2012-01-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 2012

Dom wolnostojący w stanie developerskim w miejscowości Falenty Nowe. Działka 1000m2, dom: powierzchnia użytkowa 200m2. Sciany zewnętrzne z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Otwock
499 000 zł 300 m2 1 620 zł/m2

Dom na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1989
D-9511-12 | 2012-01-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1989

Duży, ładny dom położony na otwockich Kresach. W skład budynku wchodzi : Piwnca: garaż z kanałem, kotłownia, pralnia, kuchnia letnia ( ok....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
1 450 000 zł 140 m2 10 357 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2007
D-10525-12 | 2012-01-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2007

1/2 bliźniaka wykończona w wysokim standardzie, w cichej spokojnej okolicy Międzylesia, z dwoma oddzielnymi garażami. Istnieje możliwość zakupu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
2 900 000 zł 280 m2 10 357 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 12
  • Rok budowy: 2007
D-10523-12 | 2012-01-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 12
  • Rok budowy: 2007

Do sprzedania dwie połówki bliźniaka wykończone w wysokim standardzie, w cichej spokojnej okolicy, każdy z dwoma oddzielnymi garażami i oddzielnym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zagościniec
725 000 zł 278 m2 2 608 zł/m2

Dom na sprzedaż Zagościniec

Zagościniec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007
D-16191-7 | 2012-01-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007

Dom wolnostojący zlokalizowany na pograniczu Wołomina i Zagościńca. Budynek pobudowany dla siebie. Na parterze salon-48m2 z wyjściem na ogródek....

kontakt zobacz ofertę