rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Duchnów
1 799 000 zł 198 m2 9 086 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-90564-12 | 2025-12-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

DOM W USTRONNYM MIEJSCU DLA LUDZI SZUKAJĄCYCH SPOKOJU OD ZGIEŁKU MIEJSKIEGO. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Michałów
470 000 zł 137 m2 3 431 zł/m2

Dom na sprzedaż Michałów

Michałów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-16775-7 | 2012-02-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Ofertę stanowi dwukondygnacyjny, wolnostojący dom pobudowany w 2011r. o powierzchni całkowitej około 137m2 (128m2 powierzchni użytkowej),...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Słupno
470 000 zł 100 m2 4 700 zł/m2

Dom na sprzedaż Słupno

Słupno, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1996
D-16338-7 | 2012-02-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1996

Ofertę stanowi wolnostojący dom o powierzchni całkowitej koło 100m2 zlokalizowany w spokojnej części miejscowości Słupno. Dom został pobudowany...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
872 000 zł 200 m2 4 360 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008
D-3357-13 | 2012-02-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008

Do sprzedania bardzo ładny dom -stan deweloperski. Projekt "Dom w Tymianku". Budynek znajduje się na osiedlu zamkniętym wśród domków...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Milanówek
1 500 zł 96 m2 0 zł/m2

Dom na wynajem Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
DW-8933-5 | 2012-02-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Wolnostojący dom z garażem w doskonałej lokalizacji - blisko do szkoły, przedszkola i PKP. Dom w parterze, składa się z trzech pokoi 22 m2, 18...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pruszków
570 000 zł 180 m2 3 167 zł/m2

Dom na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
D-12322-4 | 2012-02-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

Budynek wolnostojący dwurodzinny , wykończony . Termin oddania do użytkowania wrzesień 2015 rok. Działka przynależna do 1/2 bliżniaka 350 m2....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
850 000 zł 218 m2 3 899 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010
D-10638-5 | 2012-02-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010

Bardzo solidnie zbudowany dom o powierzchni użytkowej około 190m2. zlokalizowany w na przepięknej działce o powierzchni 4358m. Dom jest ocieplony...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Opypy
925 000 zł 300 m2 3 083 zł/m2

Dom na sprzedaż Opypy

Opypy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2006
D-10076-5 | 2012-02-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2006

Nowy funkcjonalny, wolnostojący dom z garażem na dwa samochody w bryle budynku. Na parterze znajduje się: wiatrołap z wbudowaną szafą (4m), duży...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
490 000 zł 200 m2 2 450 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1945
D-14130-6 | 2012-02-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1945

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w północnej, parkowej części Milanówka. Budynek z 1945 roku o powierzchni około 200m2, cały podpiwniczony;...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Nowy Janków
410 000 zł 115 m2 3 565 zł/m2

Dom na sprzedaż Nowy Janków

Nowy Janków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012
D-16851-7 | 2012-02-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012

Dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o powierzchni 758m2. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Nowy Janków około 800 m od...

kontakt zobacz ofertę