rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Kąck
1 799 000 zł 198 m2 9 086 zł/m2

Dom na sprzedaż Kąck

Kąck, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-90826-12 | 2026-04-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

DOM W USTRONNYM MIEJSCU DLA LUDZI SZUKAJĄCYCH SPOKOJU OD ZGIEŁKU MIEJSKIEGO. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Guzowatka
873 000 zł 200 m2 4 365 zł/m2

Dom na sprzedaż Guzowatka

Guzowatka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-16781-7 | 2012-02-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

Ofertę stanowi wolnostojący dom o powierzchni około 200m2 pobudowany na 800m2 działce w spokojnej, zielonej części miejscowości Guzowatka. W...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kobyłka
1 050 000 zł 270 m2 3 889 zł/m2

Dom na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1985
D-16862-7 | 2012-02-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1985

Ofertę stanowi dom po generalnym remoncie z 1985 roku, ok. 270m2 powierzchni całkowitej posadowiony na działce 620m2. Działka zagospodarowana,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż
186 000 zł 110 m2 0 zł/m2

Dom na sprzedaż

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
D-2159-14 | 2012-02-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Dom o powierzchni użytkowej 110 m2 , przeznaczony do remontu . Cżęściowo podpiwniczony , z możliwością zaadoptowania podasza na użytkowe . Działka...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż
420 000 zł 220 m2 0 zł/m2

Dom na sprzedaż

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1996
D-1998-14 | 2012-02-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1996

Połowa bliźniaka położona w Paprotni. Nieruchomość z lat 90-tych składa się z parteru, w którym była prowadzona działalność biurowa (dwa pokoje i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż
290 000 zł 120 m2 0 zł/m2

Dom na sprzedaż

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2002
D-2147-14 | 2012-02-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2002

Do sprzedania dom na działce o pow 826m2 do wykończenia/stan surowy otwarty/ na osiedlu Piękna, w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu sklepy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
490 000 zł 110 m2 4 455 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2004
D-14195-6 | 2012-02-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2004

Parterowy, wykończony, dom jednorodzinny, położony w Osowcu. Wybudowany w 2004 roku, bardzo zadbany i czysty. Przymyślany projekt , kuchnia (11 m...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Duchnów
980 000 zł 275 m2 3 564 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008
D-10729-12 | 2012-02-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008

Dom wolnostojący 275 m2 do zamieszkania. Położony w Duchnowie na działce 1300 m2, wokół nowa zabudowa jednorodzinna. Budynek wybudowany w 2008...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Brwinów
990 000 zł 220 m2 4 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008
D-14133-6 | 2012-02-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008

Dom wolnostojący o pow. 192 m2, posadowiony na działce 893 m2. Nieruchomość położona w Brwinowie. Dom bardzo ładnie urządzony; podłoga i schody z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Dąbrówka
5 000 zł 262 m2 0 zł/m2

Dom na wynajem Dąbrówka

Dąbrówka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010
DW-16872-7 | 2012-02-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010

Ofertę wynajmu stanowi połowa bliźniaka pobudowana w miejscowości Dąbrówka znajdująca się w na ostatnim etapie wykańczania (ma być osiągnięty stan...

kontakt zobacz ofertę