rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Kąck
1 799 000 zł 198 m2 9 086 zł/m2

Dom na sprzedaż Kąck

Kąck, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-90826-12 | 2026-04-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

DOM W USTRONNYM MIEJSCU DLA LUDZI SZUKAJĄCYCH SPOKOJU OD ZGIEŁKU MIEJSKIEGO. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
750 000 zł 240 m2 3 125 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006
D-14301-6 | 2012-02-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006

Piękny parterowy dom z poddaszem użytkowym, (+strych) położony w spokojnej części Błonia pow 240m2. Posadowiony na działce 800m2. Bardzo...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Komorów
1 900 000 zł 220 m2 8 636 zł/m2

Dom na sprzedaż Komorów

Komorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy:
D-12410-4 | 2012-02-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy:

Super lokalizacja, piękne miejsce, idealne do zamieszkania , wypoczynku, rekreacji. Bardzo duża, ślicznie zagospodarowana działka z wydzielonym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wiązowna
300 000 zł 140 m2 2 143 zł/m2

Dom na sprzedaż Wiązowna

Wiązowna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-7636-12 | 2012-02-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

Rejon Wiązowny. Połowa bliźniaka. Dobra lokalizacja, blisko komunikacja miejska, szybki dojazd do Centrum Warszawy. Bogata infrastruktura, w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Brwinów
1 050 000 zł 162 m2 6 482 zł/m2

Dom na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2002
D-12465-4 | 2012-02-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2002

Jrdnorodzinny , piętrowy dom wolnostojący, usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 1082 m2, w cichej i spokojnej części Brwinowa ,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Nowy Janków
410 000 zł 115 m2 3 565 zł/m2

Dom na sprzedaż Nowy Janków

Nowy Janków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012
D-16950-7 | 2012-02-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012

Dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o powierzchni 700m2. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Nowy Janków około 800 m od...

kontakt zobacz ofertę