rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Duchnów
1 799 000 zł 198 m2 9 086 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-90564-12 | 2025-12-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

DOM W USTRONNYM MIEJSCU DLA LUDZI SZUKAJĄCYCH SPOKOJU OD ZGIEŁKU MIEJSKIEGO. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż
260 000 zł 120 m2 0 zł/m2

Dom na sprzedaż

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
D-4466-14 | 2013-06-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

Dom typu bliźniak w okolicy zalewu żyrardowskiego w bardzo dobrej cenie w stanie deweloperskim. Budynek dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
620 000 zł 153 m2 4 052 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-14628-12 | 2013-06-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni 153m2 położony w Wawrze. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Józefów
1 055 000 zł 122 m2 8 648 zł/m2

Dom na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006
D-14919-12 | 2013-06-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006

Całoroczny dom wykonany z drewna usytuowany na dużej działce. Lokal składa się z parteru, na którym mieści się salon z otwartą kuchnią (33m),...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Marki
1 200 000 zł 184 m2 6 522 zł/m2

Dom na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006
D-23245-7 | 2013-06-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006

Do zaoferowania dobrze wykończony dom w Markach, w otoczeniu nowych odmów jednorodzinnych. Budynek z 2006 roku posadowiony na działce 470 m2....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Marki
1 000 zł 84 m2 12 zł/m2

Dom na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006
D-23140-7 | 2013-06-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006

Do zaoferowania niewielki dom w pobliżu Makro na Radzyminskiej . Posesja usytuowana w II lini zabudowy od drogi gminnej, co zapewnia ciszę...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Marki
1 660 000 zł 184 m2 9 022 zł/m2

Dom na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2006
D-23246-7 | 2013-06-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2006

DO ZAOFEROWANIA 2 DOMY NA 1 DZIAŁCE. MOŻLIWOSĆ ZAKUPU POJEDYŃCZO. IDEALNE MIEJSCE DLA RODZINY TRÓJPOKOLENIOWEJ 1 BUDYNEK z 2006 roku...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
280 000 zł 155 m2 1 806 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1960
D-16396-6 | 2013-06-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1960

Budynek do częściowego remontu o dwóch kondygnacjach nadziemnych oraz strych do adaptacji. Na parterze znajdują się: przedpokój, pokój, kuchnia...

kontakt zobacz ofertę