rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Duchnów
770 000 zł 121 m2 7 196 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90740-12 | 2026-03-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

NAROŻNY SEGMENT NA TERENIE ZAMKNIĘTEGO OSIEDLA. Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Dużym atutem nieruchomości są wszystkie media...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Nieporęt
999 000 zł 254 m2 5 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Nieporęt

Nieporęt, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-89175-12 | 2024-02-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

WOLNOSTOJĄCY DOM ZALEDWIE 20KM OD CENTRUM WARSZAWY Budynek idealny dla dużej rodziny obejmuje dwa niezależne mieszkania 88m2 i 72m2. Piwnicę...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zielonka
2 075 000 zł 250 m2 8 300 zł/m2

Dom na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2022
D-87072-7 | 2024-02-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2022

WILLA W ZIELONCE Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 190m2, a całkowitej 250m2. Położony wśród domów jednorodzinnych przy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
1 799 000 zł 132 m2 13 629 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2023
D-110298-16 | 2024-02-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2023

WAWER-LAS - NOWY, WYKOŃCZONY W WYSOKIM STANDARDZIE BLIŹNIAK. Nowoczesna architektura, nowoczesne wnętrza, pełne wyposażenie techniczne. DOM...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Reguły
2 250 000 zł 144 m2 16 725 zł/m2

Dom na sprzedaż Reguły

Reguły, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy:
D-84142-4 | 2024-02-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy:

Dom wolnostojący w miejscowości Reguły o powierzchni użytkowej 144 m2, który usytuowany jest na działce 1833m2. Głównymi zaletami domu jest...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Hipolitów
880 000 zł 123 m2 7 154 zł/m2

Dom na sprzedaż Hipolitów

Hipolitów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2023
D-83384-13 | 2024-02-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2023

Zamieszkaj pod Warszawą! Bez podatku PCC! Bez prowizji! Hipolitów idealna lokalizacja względem Warszawy łącząca miejskie udogodnienia oraz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Szczęsne
1 299 000 zł 170 m2 7 641 zł/m2

Rodzinny dom w Szczęsnym

Szczęsne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018
D-85765-5 | 2024-02-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018

Funkcjonalny dom wolnostojący z garażem w bryle budynku. Nieruchomość posadowiona na ładnej działce o powierzchni 1500 m2. Do szkoły,...

kontakt zobacz ofertę