rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 100 000 zł 186 m2 5 914 zł/m2

Dom z potencjałem !

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966
D-88870-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966

Dom z dobrą energią i ogromnym potencjałem. Na sprzedaż wolnostojący dom, który od progu daje poczucie przestrzeni i spokoju. To miejsce z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
478 000 zł 178 m2 2 685 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998
D-80018-6 | 2019-05-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998

Zapraszam do Prezentacji bardzo ładnego bliźniaka o powierzchni ok 180m2, usytuowanego w doskonałej lokalizacji Żyrardowa. Budynek w zabudowie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
920 000 zł 227 m2 4 053 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998
D-79822-6 | 2019-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998

Nieruchomość stanowiąca działkę zabudowaną domem jednorodzinnym i budynkiem gospodarczym. Dom o powierzchni użytkowej 240 m2 składa się z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
440 000 zł 140 m2 3 143 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978
D-79804-6 | 2019-04-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978

Bliźniak w doskonałej lokalizacji Żyrardowa. Dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce 573m2, w odległości 400m od PKP, w pobliżu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 640 000 zł 330 m2 4 970 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-79788-6 | 2019-04-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

Piękna i zadbana willa z uroczym ogrodem w Żyrardowie (330 m2 + 48m2 garaż + 2000 m2 działka). Nieruchomość położona w spokojnej i cichej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
380 000 zł 88 m2 4 318 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
D-79681-6 | 2019-03-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

1/2 bliźniaka w Żyrardowie Idealna oferta dla rodzin z dziećmi !! Dom z 2009 r. wykończony i urządzony z największą dbałością, nie wymaga...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
700 000 zł 140 m2 5 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1997
D-79458-5 | 2019-03-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1997

Do sprzedania bardzo ładny, stylowy dom w Żyrardowie o powierzchni użytkowej 140 m2. Na parterze domu znajduje się salon, bardzo duża kuchnia,...

kontakt zobacz ofertę