rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
950 000 zł 161 m2 5 901 zł/m2

Nowoczesny bliźniak .

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88868-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Żyrardowa. Do wyboru prawa lub lewa połówka budynku. Domy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
520 000 zł 145 m2 3 586 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2023
D-89208-6 | 2023-11-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2023

Nowy dom postawiony w 2023 roku o powierzchni całkowitej 148m2, powierzchnia użytkowa 126m2. Dom znajduje się ok. 1 km od szkoły podstawowej i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
2 000 000 zł 870 m2 2 299 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy:
D-82473-5 | 2020-12-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy:

Do sprzedaży nieruchomość usługowa z prowadzoną działalnością - wynajem lokali (wesela, komunie, chrzty itp.) Parter budynku mieści dwa osobne...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
618 000 zł 185 m2 3 341 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-84965-6 | 2020-04-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Zapraszam na {Prezentację - Na sprzedaż Dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok.188m2, wybudowany wg. indywidualnego projektu....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 249 000 zł 232 m2 5 388 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003
D-84599-6 | 2020-03-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003

Do sprzedaży bardzo ładny i przestronny dom ok.232 m 2 usytuowany w Żyrardowie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Nieruchomość została...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
618 900 zł 189 m2 3 275 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-84526-6 | 2020-03-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Przedstawiam Na sprzedaż Dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok.190m2, wybudowany wg. indywidualnego projektu. Nieruchomość znajduję się...

kontakt zobacz ofertę